UWAGA! ANALIZA POTRZEB RODZICÓW- EWENTUALNE OTWARCIE PRZEDSZKOLA OD 06.05.2020r

UWAGA! ANALIZA POTRZEB RODZICÓW- EWENTUALNE OTWARCIE PRZEDSZKOLA OD 06.05.2020r

Proszę Rodziców,  zainteresowanych przyprowadzeniem dzieci do Przedszkola Nr 7

od dnia 6 maja br. o zgłoszenie takiej potrzeby elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 maja br.
do godz. 8 .00  lub telefonicznie nr tel. 15 822 65 76 w dniu dzisiejszym tj. 30.04.2020r. do godziny 15.00.
Proszę o podanie okresu pobytu i w jakich godzinach dziecko będzie przebywało
w  przedszkolu.

Zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS z Przedszkola w pierwszej kolejności powinny skorzystać te dzieci, których Rodzice  nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką  w domu.

O ewentualnym otwarciu i zasadach funkcjonowania zostaną Państwo poinformowani poprzez stronę internetową Przedszkola.

Dyrektor Przedszkola nr 7

Alicja Giez