W związku z konferencją premiera Morawieckiego i zaostrzeniem lockdown’u

lock down 15d8f

W związku z konferencją premiera Morawieckiego i zaostrzeniem lockdown’u od poniedziałku 29 marca do piątku 09 kwietnia 2021r. nasze przedszkole zostaje zamknięte.

Pod opiekę będą mogły trafiać wyłącznie dzieci rodziców wykonujących zawody medyczne i służb porządkowych, w trakcie wykonywania przez nich obowiązków służbowych. W związku z tym bardzo proszę o zgłoszenie do piątku do godziny 9.00 osób, które wykonują w/w zawody i BĘDĄ POTRZEBOWAŁY opieki dla swoich dzieci do wychowawców lub przedszkola.

(C) 2014 - 2021 Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Obowiązek informacyjny