Serdecznie witamy

Serdecznie witamy kochane dzieci i ich rodziców na progu nowego roku szkolnego 2021/2022.

Z zapasem sił i bagażem wakacyjnych przeżyć i masą ciekawych pomysłów ruszamy do pracy.

Szczególnie ciepło witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

witajprzedszkole 5e0ea

(C) 2014 - 2021 Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Obowiązek informacyjny