Drodzy Rodzice!! W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022

Drodzy Rodzice!!

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 informujemy, że od 1 września bardzo prosimy o przyprowadzanie dzieci najpóźniej do godziny 8.30. Ze względu na sytuację epidemiologiczną rodzic przyprowadzając lub odbierając dziecko wchodzi do przedszkola do przestrzeni wspólnej (szatni) po wcześniejszej dezynfekcji rąk. Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczki i zachowaniu dystansu społecznego. W szatni może znajdować się max.5 osób jednocześnie.

Jeśli zalecenia epidemiologiczne będą rażąco łamane będziemy zmuszeni powrócić do starego systemu i zakazu wchodzenia rodziców na teren placówki.

Do przedszkola przychodzą tylko i wyłącznie dzieci zdrowe beż żadnych objawów chorobowych.

(C) 2014 - 2021 Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Obowiązek informacyjny