wizytowka

 

Wspierają nas:

pilkington

Hymn przedszkola

Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu

Archiwum 4-latki

4 latki tropiciele4-latki „TROPICIELE”

Tropiciele na medal

Tropiciele na medal!

Czytaj więcej...

Wycieczka do Pacanowa

Dzisiaj byliśmy na długiej wycieczce autokarowej w Pacanowie. Pojechaliśmy do Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka, żeby oglądać ekspozycje starych bajek z wykorzystaniem m. in. technik multimedialnych. Mieliśmy okazję osobiście uścisnąć łapkę koziołka Matołka w trakcie posiłku po podróży w ogrodowej altance. Chodząc alejkami ogrodu podziwialiśmy różnorodne rośliny, wśród których spotkaliśmy ukryte gigantyczne owady, zwierzęta i postacie z bajek. Na chwilę usiedliśmy na krzesłach amfiteatru by podziwiać staw i żyjące w nim ryby. Na własne oczy widzieliśmy prawdziwą kozią rodzinę. 

Czytaj więcej...

Wizyta w Straży Pożarnej

W środę, 18 czerwca przedszkolaki z grupy czterolatków pod opieką swoich pań wybrały się na wycieczkę do Jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu przy ul. Targowej. Z wielką ciekawością „Tropiciele” oglądali prezentowany przez strażaków sprzęt służący do gaszenia ognia i ratowania ludzkiego życia i mienia. Z wypiekami na twarzy dzieci zapoznawały się z wnętrzem pojazdów ratowniczych, dopytywały strażaków o szczegóły prowadzenia akcji. Dzieci zapoznały się z nożycami do cięcia metalu, używanymi podczas zdarzeń drogowych. Miały również okazję przymierzyć hełm strażacki i zasiąść w łodzi ratunkowej. Z zapartym tchem słuchały opowieści o odpowiedzialnej, niebezpiecznej i bohaterskiej służbie strażaków. Niejeden z nich zapragnął zostać w przyszłości strażakiem, by pomagać ludziom.

Czytaj więcej...

(C) 2014 - 2019 Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Obowiązek informacyjny

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.