wizytowka

 

Wspierają nas:

pilkington

Hymn przedszkola

Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu

Aktualności 5-latki

5 latki jagodki5-latki „JAGÓDKI”

Wiersz i piosenka na październik

"Nasza Pani"

M. Szreder

Nasza Pani wszystko wie!
Ile słoni jest w Afryce,
Czy są ludzie na Księżycu,

Czytaj więcej...

Pięciolatki robią pyszne i zdrowe kanapki

 

Dnia 10. 03. 2017 r. przedszkolaki z grupy 5- latków  robiły samodzielnie pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki. Na stole pojawiły się świeże warzywa: sałata, pomidory, rzodkiewka, ogórki, papryka   i szczypiorek. Nie zabrakło także serów, jajek i pieczywa. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem dobierały składniki, aby każda kanapka wyglądała wyjątkowo. Najlepiej smakują potrawy wykonane samodzielnie i to sprawdziło się również w naszej grupie. Samodzielnie wykonane kanapki smakowały nawet największym niejadkom.

Czytaj więcej...

Mama Olivii czyta bajkę

Wiemy, że głośne czytanie dziecku stymuluje jego rozwój intelektualny, przyśpiesza rozwój mowy, rozwija umiejętności komunikacyjne, rozwija pamięć i kreuje wyobraźnię. Dlatego zapraszamy do Przedszkola nasze kochane Mamusie i Tatusiów do czytania naszym dzieciom. W piątek 3 marca odwiedziła grupę 5- latków  mama Olivki, która przeczytała dzieciom bajkę „Królewna Śnieżka”.   Bardzo dziękujemy!!!

Czytaj więcej...

Podkategorie

(C) 2014 - 2019 Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Obowiązek informacyjny

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.