wizytowka

 

Wspierają nas:

pilkington

Hymn przedszkola

Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu

Aktualności 5-latki

5 latki jagodki5-latki „JAGÓDKI”

Pięciolatki robią pyszne i zdrowe kanapki

 

Dnia 10. 03. 2017 r. przedszkolaki z grupy 5- latków  robiły samodzielnie pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki. Na stole pojawiły się świeże warzywa: sałata, pomidory, rzodkiewka, ogórki, papryka   i szczypiorek. Nie zabrakło także serów, jajek i pieczywa. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem dobierały składniki, aby każda kanapka wyglądała wyjątkowo. Najlepiej smakują potrawy wykonane samodzielnie i to sprawdziło się również w naszej grupie. Samodzielnie wykonane kanapki smakowały nawet największym niejadkom.

Czytaj więcej...

Mama Olivii czyta bajkę

Wiemy, że głośne czytanie dziecku stymuluje jego rozwój intelektualny, przyśpiesza rozwój mowy, rozwija umiejętności komunikacyjne, rozwija pamięć i kreuje wyobraźnię. Dlatego zapraszamy do Przedszkola nasze kochane Mamusie i Tatusiów do czytania naszym dzieciom. W piątek 3 marca odwiedziła grupę 5- latków  mama Olivki, która przeczytała dzieciom bajkę „Królewna Śnieżka”.   Bardzo dziękujemy!!!

Czytaj więcej...

Tematy kompleksowe - marzec

Tematy kompleksowe na marzec:

  1. „Opowieści z książeczki”
  2. „W zdrowym ciele zdrowy duch”
  3. „A wiosna tuż, tuż”
  4. „Świętujemy Dzień Wody”
  5. „Przedszkolny teatrzyk”

Podkategorie

(C) 2014 - 2017 Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.