wizytowka

 

Wspierają nas:

pilkington

Hymn przedszkola

Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu

Archiwum 5-latki

5 latki jagodki5-latki „JAGÓDKI”

Wycieczka do Pacanowa

"Pięciolatki na wycieczce w Pacanowie.Powitanie i zabawa z Koziołkiem Matołkiem"

Czytaj więcej...

Pożegnanie Przedszkola

Wakacji nadszedł czas! Dzisiaj Jagódki przedstawiły występ słowno-muzyczny o tematyce wakacyjnej i pożegnaniu przedszkola dla kolegów z innych grup i wszystkich pracowników.

Czytaj więcej...

Wizyta w Straży Pożarnej

W środę, 18 czerwca przedszkolaki z grupy pięciolatków pod opieką swoich pań wybrały się na wycieczkę do Jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu przy ul. Targowej. Z wielką ciekawością „Jagódki” oglądały prezentowany przez strażaków sprzęt służący do gaszenia ognia i ratowania ludzkiego życia i mienia. Z wypiekami na twarzy dzieci zapoznawały się z wnętrzem pojazdów ratowniczych, dopytywały strażaków o szczegóły prowadzenia akcji. Dzieci próbowały udźwignąć wąż gaśniczy. Miały również okazję przymierzyć hełm strażacki i zasiąść w łodzi ratunkowej. Z zapartym tchem słuchały opowieści o odpowiedzialnej, niebezpiecznej i bohaterskiej służbie strażaków. Niejeden z nich zapragnął zostać w przyszłości strażakiem, by pomagać ludziom.

Czytaj więcej...

(C) 2014 - 2019 Przedszkole nr 7 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Obowiązek informacyjny

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.