Aktualności konkursowe

W I EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO

NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

konkurs1

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to okres radości i ciepła, czas składania sobie życzeń i wysyłania świątecznych kartek. Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat, oraz nauczycieli do udziału w naszym konkursie. Zaprojektujcie i wykonajcie kartkę pełną ciepła i radości, oddając wspaniały klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

CELE KONKURSU:

- Rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej dzieci.

- Wdrażanie do kultywowania tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

- Promowanie talentów i pasji dzieci.

- Promocja pracy Przedszkola Nr 7 w środowisku lokalnym.

REGULAMIN KONKURSU:

- Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych w wieku od 3-6 lat.

- Format pracy – maksymalnie A- 4

-Technika dowolna – rysowanie, malowanie, wyklejanie, czy też połączenie wszystkich technik – świąteczny kolaż.

- Kartki wykonane samodzielnie przez dzieci powinny zawierać metryczkę: imię, nazwisko i wiek dziecka, adres i e- mail placówki, imię, nazwisko nauczyciela prowadzącego.

- Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób dzieci i opiekunów.

- Prosimy o dostarczenie maksymalnie 8 prac z placówki (po dwie z każdej grup).

- Kartki oceniane będą pod względem samodzielności i pomysłowości w interpretacji tematu.

- Komisja konkursu wyłoni zdobywców 3 pierwszych miejsc w dwóch kategoriach:

- dzieci młodsze 3,4- latki,

- dzieci starsze 5,6- latki.

- Termin składania prac upływa z dniem 07.12.2012r.

- Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i podziękowań odbędzie się dnia 18.12.2012r. o godz.10.00

- Lista nagrodzonych dzieci oraz zdjęcia z uroczystego wręczania nagród zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola.

- Prace należy dostarczać lub nadsyłać na adres organizatora:

PRZEDSZKOLE NR 7

UL. ZWIERZYNIECKA 4

39-400 TARNOBRZEG

Tel. kontaktowy 15 822 65 76

Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI

KOORDYNATORKI KONKURSU

ANASTAZJA POTĘPA I KATARZYNA BROŻYNA.