Aktualności konkursowe

Pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega- Norberta Mastalerza

NAJPIĘKNIEJSZA BOMBKA CHOINKOWA”

konkurs3

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to okres radości i ciepła, czas składania sobie życzeń i przystrajania świątecznej choinki . Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat, do udziału w naszym konkursie. Zaprojektujcie i wykonanie bombki choinkowej dostarczy dzieciom dużo radości i wprowadzi ich w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

CELE KONKURSU:

- Rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej dzieci.

- Wdrażanie do kultywowania tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

- Promowanie talentów i pasji dzieci.

- Promocja pracy Przedszkola Nr 7 w środowisku lokalnym.

REGULAMIN KONKURSU:

- Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych w wieku od 3-6 lat,

- Format pracy – maksymalnie A- 4, 2 prace z placówki.

Praca przestrzenna, technika dowolna –malowanie, wyklejanie, czy też połączenie różnych technik

- Prace wykonane samodzielnie przez dzieci powinny zawierać metryczkę: imię, nazwisko i wiek dziecka, adres i e- mail placówki, imię, nazwisko nauczyciela prowadzącego.

- Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób dzieci i opiekunów.

- Prace oceniane będą pod względem samodzielności i pomysłowości w interpretacji tematu.

- Komisja konkursu wyłoni zdobywców 3 pierwszych miejsc w dwóch kategoriach:

- dzieci młodsze 3,4- latki,

- dzieci starsze 5,6- latki.

- Termin składania prac upływa z dniem 05.12.2014r.

- Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i podziękowań odbędzie się

dnia 16.12.2014r. o godz.10.00 w Przedszkolu nr 7

- Lista nagrodzonych dzieci oraz zdjęcia z uroczystego wręczania nagród zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola.

- Prace należy dostarczać lub nadsyłać na adres organizatora:

PRZEDSZKOLE NR 7

UL. ZWIERZYNIECKA 4

39-400 TARNOBRZEG

Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI
KOORDYNATORKI KONKURSU
ANASTAZJA POTĘPA I KATARZYNA BROŻYNA.